نسیم تدبیر و امید در اصفهان/

پیشرفت 75 درصدی مصوبه های سفر رئیس جمهوری

            اصفهان- ایرنا- سه سال از فعالیت دولت یازدهم می گذرد و دولت تدبیر و امید تلاش کرده است به وعده ها و شعارهای خود و اجرای مصوبه های سفرهای رئیس جمهوری به استان های مختلف عمل کند که از جمله نتایج آن، پیشرفت 75 درصدی مصوبه های سفر به اصفهان است.

 

        

            

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در این مدت با وجود موانع و امواج مخالف تلاش کرده اند تا با صداقت و اعتماد بین مسئولان اجرایی و مردم، زمینه توسعه و پیشرفت جای جای سرزمین ایران را فراهم کنند. در این راستا مسئولان قوه مجریه ازرئیس جمهوری گرفته تا وزیران و مدیران دستگاه های اجرایی، سفرهای زیادی به استان های کشور داشتند تا از نزدیک در جریان امور، ظرفیت ها و مشکل ها قرار گیرند و با برنامه ریزی و تصویب طرح ها به رشد و توسعه آنها کمک کنند. نگاهی به سفرهای انجام شده، نشان می دهد که دولت یازدهم توجهی خاص به ظرفیت های داخلی داشته و در این زمینه رویکردی پر رنگ داشته است. سیزدهمین سفر استانی رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید نیز بهمن 93 به استان اصفهان صورت گرفت و هیات دولت در این سفر، هفت هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های مختلف اقتصادی، زیرساختی، علمی و فناوری و فرهنگی اختصاص داد. سیاستگذاری ها و برنامه ریزی های انجام شده برای این استان نیز با توجه به دو محور اصلی علم و فناوری و میراث فرهنگی و گردشگری صورت می گیرد.
*** پیشرفت 75 درصدی مصوبه ها در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به اصفهان، 38 طرح کلی برای رشد و توسعه این استان به تصویب رسید که این طرح ها باید تا پایان سال 95 به بهره برداری برسند.

منبع : زیارتگاه شاه چراغ شهر انارک (پیرمردان). |نسیم تدبیر و امید در اصفهان/پیشرفت 75 درصدی مصوبه های سفر رئیس جمهوری
برچسب ها : جمهوری ,رئیس ,دولت ,استان ,تدبیر ,مصوبه ,رئیس جمهوری ,درصدی مصوبه ,برنامه ریزی ,کاروان تدبیر ,هیات دولت